Кожного сезону з’являються нові стильні тренди, зокрема і в кольоровій палітрі. За розробку колірних тенденцій відповідає інститут кольору Pantone.  Звичайно, прив’язувати інтер’єр до швидкоминучих  модних тенденцій – не найкраща ідея, якщо ви не готові щороку змінювати меблі та оздоблення. Проте звернути увагу на  рекомендації фахівців з кольористики все ж варто. Адже вони  скрупульозно вивчають усі важливі теми, настрої суспільства, закономірності та популярність минулих трендів. Спираючись на ці знання та на загальний емоційний стан населення вони обирають колір, який позначатиме  цей період.  Отож, для 2021 року обрали одразу два кольори  –  сірий (Ultimate Gray) та яскраво-жовтий (Illuminating).
Illuminating – яскравий, життєрадісний жовтий колір, який символізує сонце  та позитивне мислення – саме те, що зараз  людям. А Ultimate Gray уособлює справді надійні та вічні елементи, що вказують на стабільність та створення основи. До того ж, це ще й колір гальки на пляжі, які демонструють, як природа здатна витримувати всі випробування часом.Тому природні відтінки залишаються модними у 2021 році, а також надихають на те, щоб навіть у найскладніших ситуаціях не впадати у відчай та ясно мислити, не забуваючи помічати хороші моменти.
“Це сила та позитив. Це історія кольорів, які містять в собі глибокі почуття замисленості з обіцянкою чогось сонячного та доброзичливого”, ㅡ зазначили в Pantone .

Сірий та його відтінки у інтер’єрі уже довели свою універсальність та практичність, вони чудово поєднуються з іншим кольорами і  давно є улюбленцями дизайнерів. Меблі з сірими фасадами стильно виглядатимуть практично у всіх стилях, від хайтеку до провансу. Сірий колір краще використовувати як базовий, а жовтий – як акцентний. Якщо складно відважитися на великі предмети чи меблі у жовтому, то спробуйте додати в оформлення приміщення  жовті деталі та елементи декору. І простір оживе,  наповниться сонцем та теплом!

Експериментуйте та налаштовуйтесь на позитив!

Call Now Button