За допомогою меблів людина намагається створити довкола себе затишок та комфорт, що задовільнять її смак та підкреслять її індивідуальність. Вони можуть бути яскравими, ексклюзивними, класичними, екстравагантними чи стриманими, як і характери їх власників. Щоб отримати бажаний ефект, потрібно шукати цікаві та нестандартні матеріали, кольори, текстури. Найкраще для цього підходять екзотичні породи деревини, адже завдяки ним можна зберегти натуральність та теплоту природніх елементів та одночасно підкреслити свою індивідуальність та стиль інтер’єру.

Використовують у виробництві меблів як масив деревини цінних порід, так і екзотичний шпон. У меблів з масиву є безліч переваг, проте є і застереження. Масив є досить вибагливим матеріалом у виробництві і в догляді. Досить значною може бути й вартість меблів з масиву, адже деякі породи масиву деревини унікальні та їх запаси обмежені.

Альтернативою використання масиву деревини є шпонування різноманітними екзотичними породами натурального шпону. Завдяки тому, що шпон є тонко нарізаним деревом, зберігаються усі естетичні характеристики деревини, неповторний малюнок текстури, різнобарвність кольорів різних порід та ексклюзивність самого виробу. Підбір природного малюнку деревини на шпоні дозволяє створювати справжні візерунки на поверхні виробу.
Надзвичайно елегантно виглядають вироби з використанням шпону палісандрів, Black Rose, Сантос, Ельдорадо, горіху сатинового, горіх болівійського. Неповторні текстури тінео, зебрано, зірікоте, тіку принесуть свіжість та оригінальність у ваш простір. Підкреслити унікальність інтер’єру можна різнобарвною деревиною амазаку або евкаліпту, непередбачуваною палітрою візерунків етімо.

Обираючи вироби зі шпонованими поверхнями, особливу увагу слід приділяти якості основи під екзотичний шпон. Такою основою може служити фанера, столярна плита, МДФ або ДСП. Зверніть увагу, основа повинна бути шпонована з обох боків. Оскільки поверхневі напруження, які утворюються при шпонуванні лише з одного боку, можуть з плином часу деформувати готовий виріб.

За метеріалами Pralis – деревина світу

Call Now Button