Меблева студія MONREDO

Створюємо елітні меблі з деревини для тих, хто цінує мистецтво.
Мистецтво вимагає знань (Бертольд Брехт)

 

Ми не просто робимо меблі, ми творимо гармонію простору, поєднуючи практичність та красу форм і фактур, ідеї та майстерність.

 

«Мистецтво –  це використання майстерності чи уяви для створення
естетичних об’єктів, ситуації або дії, якими можна поділитись з іншими людьми».
Майстерності не досягають одразу. ЇЇ, як і досвід, накопичують роками. Відточують, удосконалюють і в результаті майстерність перетворюється на мистецтво.
Мистецтво створювати меблі

 

Наша Історія

До часу заснування компанії MONREDO було пройдено довгий шлях від аматорських спроб виготовлення меблів у гаражних кооперативах, від праці у виробничих цехах, через освоєння нових технологій, вивчення досвіду конкурентів, до ідеї створення власного виробництва і пошуку свого стилю. На цьому шляху були і невдачі, і досягнення, стажування у Франції,  багато завершених робіт,  вдалих виробів і задоволених клієнтів. Це й надихнуло на амбітний проект – власну майстерню меблів Monredo.

Monredo з італійської: mondo – світ, arredo – меблі. 

А попереду – знову багато натхненної праці, залучення інвесторів, підбір надійних партнерів і постачальників, навчання фахівців.

 

 

Запорука успіху та пріоритети Monredo

Дизайн

Дизайн – це більше ніж естетика, це розуміння простору і комфорту, пошук креативних та ергономічних рішень. Ми надихаємось кращими взірцями італійської культури дизайну меблів, щоб створити унікальний та гармонійний інтер’єр. Тож ми експериментуємо у різних стилях прагнучи досягти неповторності та гармонійності виробів. Власні авторські розробки тяжіють до арт-деко або постмодернізму, проте ми з натхненням творимо меблі у різних стилях, черпаємо натхнення у природи

Технології

Майстерня оснащена за останнім словом техніки. Ми маємо змогу самостійно виконувати майже усі операції та етапи від підготовки сировини до фарбування Це дозволяє втілити в життя задум будь-якої складності, довершити кожну деталь, поверхню, лінію.

Матеріали

Надаємо перевагу роботі з натуральним деревом, з екзотичними видами шпону. Використовуємо фурнітуру та кріплення провідних фірм, лакофарбові засоби італійського виробництва, дотримуємося високих екологічних стандартів.

Команда

Це насамперед люди, що закохані у свою справу. Це фахівці, які мають неабиякий досвід та знання, проте постійно навчаються та вдосконалюються.

Про виробництво

Виробничі потужності спроектовані та оснащені з урахуванням усіх сучасних досягнень техніки у столярній та меблевій галузі. Ми самостійно здійснюємо практично увесь цикл операцій, від обробки сировини (масиву) до  зборки, маємо власний склад матеріалів та фарбувальний цех. Це дозволяє забезпечити контроль та ефективність на кожному етапі виробництва Також, в цехах передбачені усі заходи безпеки праці, потужна система вентилювання, автономне живлення.

наша мета

– прагнемо довести, що меблі виготовлені в Україні – гідна конкуренція визнаним італійським  брендам по якості та дизайну.

Мріємо представити наші досягнення на міжнародних салонах дизайну інтер’єру.  

large projects

clients

Call Now Button